امروز سر کلاس عملی کامپوتر بحث سر درست سرچ کردن بود و پی بردیم که چقدر قشنگ میشه با گوگل به خیلی چیز ها دست پیدا کرد و من اون بین ذهنم رفت سمت مطالبی که همینطور شیر میکنم و می نویسم توی وبم . مطالبی بدون محتوا . می نویسم صرف اینکه نوشته باشم . مثلا الان وقتی نوشته های ترم یک رو میخونم متوجه میشم که تغییری نکردم خیلی . این خودش از جهتی خوبه چون توی برهه ای هستم که فکر میکردم قبل تر ها همه چیز بهتر بود در حالی این توهم منه . ارائه انگل ، نوشتن جزوه ی ویروس ، ارائه تفسیر تمام شدند . اردیبهشت شد . از ابتدای این ماه نماز هام رو سر وقت میخونم یا حداقلش نیمذارم که قضا بشه . سعی میکنم روزی رو بدون درس خوندن به شب نرسونم . سعی میکنم تمرین های بدمنیتونم رو مداوم برم اما با همه ی این تلاش ها شب هایی چشم هام رو میبندم که بخوابم در حالی که نمیخوابم که خستگیم در برده . نمیخوابم که شاید فردا روز بهتری بشه . صبح بیدار نمیشم که با شوق سوار اتوبوس نارنجی بشم و برم دانشگاه . بیدار میشم و میخوابم . جاده ی شخصیت رو گذاشتم توی چمدون که چشمم بهش نیفته چون که خیلی رنج کشیدم در خوندنش اما به خودم قول دادم که بمونه که نپره اونچیزی که خونده شد . استاد تفسیر علی رغم همه ی غیر قابل تحمل بودشن گاهی چیز هایی میگه که تا ته قلب آدم رو می سوزونه . در توجیه تکراری بودن موضوع ارائه یکی از بچه ها گفت که اشکالی نداره ، آدمی همواره نیاز داره به تذکر به تکرار به یادآوری . به تذکر مدام .
مریم کتاب عشق در سال وبای گارسیا مارکز رو میخونه و من مشتاق نیستم برای خوندن نه کتابی و نه دیدن فیلمی . وقتایی که تلاش میکنم طوری بنویسم که انگار دارم فکر میکنم خیلی مزحکانه است . بار ها گله کردم از خودم بابت استفاده ی ناصحیح از واژه ها . خبری نیست جز اینکه ماه رمضان نزیدک است .
پ .ن : مدتی شده به طرز خیلی بدی آرایش کردن ها و دیدن این آرایش شده ها اذیتم میکنه . حقیقتش درست و غلط رو نیمدونم و فکر نمیکنم متوجه هم بشم . صرفا من الان دوست ندارم این چیزا رو .
پ.ن : سر کلاس پاتولوژی یادم اقتاد که من چقدر سختمه معاشرت با آدم ها و گفتگو باهاشون و اصلا مواجه شدن با آدم ها . سختمه پزشک شدن . به تخصص پاتولوژی هم فکر میکنم خیلی .
پ.ن : به روی خودم نیارم که فقط 4 روز از این ماهی که میگی گذشته . ( تاسف )
پ.ن : ریحانه تخته شاسی گرفته و به همین دلیل خیلی قشنگ امروز دو جزوه خونده . (خوشی های کوچولو )

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 تاسیسات ساختمانی Tasha Hole ماین سون Mark فرش کاشان طراحی سایت بندر موزیک بهنام محرابی